Zapytanie ofertowe

[x]

Informacje o produkcie

Produkt:

Cena za sztukę:

Dane kontaktowe

Imię:*

Nazwisko:*

Telefon:*

E-mail:*

Wiadomość:

*

Pole jest wymagane.

1

Podana cena nie zawiera kosztów wysyłki, koszt ten jest zawsze ustalany indywidualnie w zależności od rodzaju przesyłki i gabarytów przedmiotu.

"Bratek"

Bratek
Bratek
  Cena:59.00
  Dostępny od zaraz
  Zapytanie ofertowe


  Bratek
  - oto najodważniejsza przytulanka wśród Aminals :)

  Materiał: 100% bawełna organiczna.

  Wymiary: szerokość: 18 cm, wysokość: 39 cm.

  Pranie: tylko czyszczenie miejscowe, za pomocą wilgotnej szmatki.

  Każda przytulanka z serii Aminals została zainspirowana wspaniałą, niczym nieskrępowaną wyobraźnią, widoczną tylko w rysunkach dzieci. Typowe dla niej są przesadzone proporcje, krzywa kreska i jaskrawe kolory, wyrażające absolutnie szczerą i radosną ekspresję twórczą. Wzorując się na dziecięcych rysunkach, projektanci z Dreaming Lion LLC stworzyli serię miękkich przytulanek – każda z nich ma swoją własną historię i jest gotowa na przygody z Twoim dzieckiem. Motto, które przyświeca tym zabawkom brzmi: „z ich świata dla ich świata”, co oznacza, że przytulanki te powstały dzięki inspiracji płynącej z bardzo twórczego życia dzieci dla przyszłego świata, który odziedziczą.

  Przytulanki zostały wyprodukowane z materiałów otrzymanych w gospodarstwach ekologicznych. Atestowane materiały organiczne, takie jak bawełna organiczna oraz zastosowane nieszkodliwe, naturalne barwniki roślinne, nie zawierają syntetycznych toksyn, które mogłyby przez kontakt ze skórą dostać się do krwi. Oznacza to, że dzieci mogą bezpiecznie i do woli przytulać Aminal dolls. W produkcji organicznej wolno stosować tylko nieszkodliwe, naturalne barwniki roślinne, w odróżnieniu od produktów konwencjonalnych, w których dopuszcza się sztuczne, trujące barwniki do bawełny. Za każdym razem, gdy wybierasz składniki organiczne, Twoje dzieci są bezpieczniejsze, a świat czystszy i bardziej zielony.

  Przytulanki Aminal dolls posiadają certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS). Organizacja GOTS przestrzega poniższych kryteriów społecznych w produkcji tkanin i rolnictwie, by wspierać humanitarne, bezpieczne i higieniczne warunki pracy na wszystkich etapach produkcji.

  Recykling

  Przytulanki nadają się w 100% do recyklingu, mogą zdematerializować się w naturalny sposób bez wydzielania żadnych toksycznych substancji, które zatruwają glebę, powietrze i wodę lub powiększają wysypiska śmieci. Wykonane z naturalnych materiałów organicznych, mogą służyć jako nawóz dla Twojego ogrodu. Wszystkie przytulanki są wypełnione niechlorowaną, nieprzetworzoną, wolną od chemikaliów organiczną bawełną, barwioną nieszkodliwymi pigmentami roślinnymi. Nie zawierają też substancji ropopochodnych i materiałów syntetycznych. W miarę upływu czasu Twoja zabawka się zmieni – jej wypełnienie nieco się przemieści, a kolory trochę zbledną, gdyż zabawki są w 100% organiczne, bezpieczne i ekologiczne.

  Mapa witryny, Web support