Zapytanie ofertowe

[x]

Informacje o produkcie

Produkt:

Cena za sztukę:

Dane kontaktowe

Imię:*

Nazwisko:*

Telefon:*

E-mail:*

Wiadomość:

*

Pole jest wymagane.

1

Podana cena nie zawiera kosztów wysyłki, koszt ten jest zawsze ustalany indywidualnie w zależności od rodzaju przesyłki i gabarytów przedmiotu.

Informacje ogólne

Składanie zamówień:
Aby złożyć zamówienie wystarczy odszukać produkt, który Cię interesuje, kliknąć na niego i wypełnić formularz pt.: "Zapytanie ofertowe", a następnie w treści wiadomości wpisać, iż jest to zamówienie.
Innym sposobem jest złożenie zamówienia bezpośrednio e-mailem na adres: info@rekoko.pl.
Po otrzymaniu zamówienia oraz dokonanej wpłaty na nasze konto, każdorazowo wysyłamy potwierdzenie zamówienia e-mailem z uwzględnieniem czasu realizacji  zamówienia i dostawy.

Transport/Opłata za przesyłkę:
Transport zakupionych przedmiotów odbywa się na koszt klienta i jest on określany indywidualnie w zależności od rodzaju zakupionego przedmiotu. Opłata za przesyłkę obliczana jest na podstawie wagi przedmiotów i cennika Poczty Polskiej.

Płatność:
Płatność za dokonane zakupy odbywa się w następujący sposób:

  • przy kupnie gotowych i dostępnych od zaraz przedmiotów wymagana jest przedpłata 100% na konto lub płatność przy odbiorze jeśli towar jest odbierany osobiście.
  • w sytuacji gdy wykonywany jest przedmiot na indywidualne zamówienie klienta, wymagana jest przedpłata 30% wartości zamówienia.

W drugim przypadku, niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia następuje kontakt z naszej strony. Wówczas wspólnie ustalamy wszystkie detale - jak dokładnie ma wyglądać zamówiony produkt (następuje dobór materiałów/tkanin, kolorów itp.).

Gwarancje i zwroty:

Okres gwarancji to 6 miesięcy i dotyczy wyłącznie uszkodzeń nie wynikających m.in. z nieprawidłowego użytkowania przedmiotu.

Gwarancji i reklamacji nie podlegają przedmioty uszkodzone w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub zabrudzone.
Zakup należy dokładnie przemyśleć, a w razie pytań czy niejasności dotyczących produktu zwrócić się do nas z zapytaniem w celu ich wyjaśnienia.

Czas realizacji zleceń przy zamówieniach produktów gotowych i dostępnych od zaraz wynosi 3-5 dni roboczych.
Jeżeli dany przedmiot jest wykonywany na zlecenie klienta, wówczas termin dostawy jest ustalany indywidualnie, nie powinien on jednak przekraczać 3 tygodni.

 

 

Mapa witryny, Web support