Zapytanie ofertowe

[x]

Informacje o produkcie

Produkt:

Cena za sztukę:

Dane kontaktowe

Imię:*

Nazwisko:*

Telefon:*

E-mail:*

Wiadomość:

*

Pole jest wymagane.

1

Podana cena nie zawiera kosztów wysyłki, koszt ten jest zawsze ustalany indywidualnie w zależności od rodzaju przesyłki i gabarytów przedmiotu.

Oferta

Gotowe od zaraz - to produkty znajdujące się w ofercie Rekoko na stronie http://www.rekoko.pl i posiadające status jako dostępne. Ich zakupu można dokonać natychmiast.

Stwórz własny produkt/odśwież własne meble – to szansa jaką daje Rekoko na stworzenie indywidualnego, niepowtarzalnego produktu poprzez wspólne zaprojektowanie oraz realizację. Jeśli masz pomysł na własny design przedmiotu z naszej oferty lecz potrzebujesz pomocy by go wykonać, Rekoko przy współpracy z innymi specjalistami pomoże Ci go zrealizować. Posiadając np. stary fotel czy krzesło możesz przy naszej pomocy dokonać jego metamorfozy, dać mu nowe życie i wygląd.
Jeśli marzy Ci się oryginalny patchwork lub poduszka dekoracyjna posiadająca określony wzór czy kolor, możesz zdać się na nasze doświadczenie i intuicję i zlecić nam jego wykonanie.

Wypożyczalnia – to pomysł na współpracę ze stylistami, dekoratorami czy projektantami wnętrz, fotografami oraz innymi osobami, które mogłyby być zainteresowane wypożyczeniem naszych krzeseł/foteli do stylizacji, sesji zdjęciowych itp.
Aby skorzystać z ww. usługi oraz określić szczegóły ewentualnej współpracy wystarczy się z nami skontaktować e-mailowo lub telefonicznie.

Skup – jeśli posiadasz krzesła/fotele z „duszą” z lat 60-tych, 70-tych czy starsze, antyczne i nie masz pomysłu co z nimi zrobić, lubisz recykling i chcesz by zyskały nowe życie - zaproponuj nam ich odkupienie.

 

 

Mapa witryny, Web support